Schronisko Kartasiówka - baza noclegowa na narty koło Olsztyna

Jeśli wybierasz się na narty koło Olsztyna i chcesz nocować tuż przy stoku, to zapraszamy do nas. Schronisko Kartasiówka znajduje się przy ulicy Gościniec Niborski, więc jest to zaledwie 300 m od wyciągu narciarskiego. Odnowiliśmy stary budynek miejscowej szkoły parafialnej i tchnęliśmy w to miejsce nowe życie. Nasza ekipa to sami młodzi ludzie, którzy pasjonują się narciarstwem, a gościnność mają we krwi. Za niewielkie pieniądze doświadczysz u nas niezapomnianych wrażeń i wcale nie musisz po to jeździć w Alpy. Wybierz Kartasiówkę i ciesz się udanym wypoczynkiem.

Narty koło Olsztyna i komfortowy nocleg tuż przy stoku

narty koło olsztyna

Posiadamy 120 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 5 osobowych. Przyjmujemy rezerwacje grupowe i indywidualne, a dla miłośników czworonogów mamy specjalne pokoje. Możesz zarezerwować pobyt z wyżywieniem, bo prowadzimy własną restaurację.

Mamy własnych instruktorów narciarstwa zjazdowego i biegowego, więc jeśli dopiero zaczynasz, to chętnie się Tobą zajmiemy. Współpracujemy ze szkółką narciarską dla dzieci, więc najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić. Doradzimy także w jaki sposób dobrać narty oraz co warto wiedzieć przed ruszeniem na stok. W małym sklepiku możesz kupić bieliznę termoaktywną lub gogle. Poniżej znajdziesz naszą pełną ofertę, ale zawsze możesz do nas napisać – odpowiemy na każdą wiadomość!

Nasza oferta Kartasiówka